Projekty

20. 11. 2014

Společnost AIRnano se ve spolupráci s kanadským výrobcem nanosuspenzí v rámci studie vývoje nemocnosti rizikových skupin populace rozhodla využít nejmodernější technologii 21 století, která ve vyspělém světě sklízí obrovské úspěchy. Cílem studie a vlastní realizace je zejména v oblasti zajišťování snížené nemocnosti nejrizikovějších skupin obyvatel - dětí a seniorů. Dalším aspektem je zamezení šíření kontaktních nákaz, odlehčit alergikům a astmatikům při jejich potížích, likvidovat mikroprach a všude přítomné rakovinotvorné těkavé látky. Vytvářet prostřednictvím nanosuspenze oxidu titaničitého tzv. EcoAktivní povrchy se samočisticím efektem a tím i optimální klimatické prostředí v interiérech, kde se cílové skupiny zdržují podstatnou část dne. Ze zahraničních studií je zřejmé, že ke snižování nemocnosti opravdu dochází a lidé, kteří se pohybují v prostorech ošetřených oxidem titaničitým se cítí lépe a to také díky masivní ionizaci dýchaného ovzduší.

POUŽITÁ TECHNOLOGIE - koloidní roztok – nanosuspenze GENS NANO STERILE byl vyhodnocen pro EU z pohledu bezpečnosti i z pohledu ověření účinků jako bezpečný a netoxický. Používaná nano suspense TiO2 vytváří prokazatelné EcoAktivní povrchy s vysokými anibakteriálními účinky.

VÝHODY APLIKACE - GARANCE - po provedené aplikaci v řádech minut a krátkém odvětrání začne aplikovaná plocha díky působení světelné energie ( přirozené, úmělé světlo ) působit jako unikátní, bezúdržbová SAMOČISTIČKA ovzduší v interiéru, kde eliminuje až 90% výskytu bakterií, plísní, virů, alergenů, mikroprachu a rakovinotvorných těkavých látek. Likviduje podmínky pro život roztočů a výrazně potlačuje nežádoucí pachy a kouře (včetně cigaretového).

ÚČINNOST - aplikace odolává působení běžných chemických a čistících látek. Je zapotřebí dodržet jednoduchá poaplikační opatření, zejména zákaz po dobu 48 hodin omývání ploch vodou či jakýmkoliv čistícím prostředkem. Po tuto dobu je zapotřebí zabránit poškrábání ošetřených povrchů a jejich leštění. V případě dodržení těchto opatření lze dosáhnout účinnosti až 5 let.

REFERENCE - v průběhu realizace tohoto projektu byly provedeny desítky aplikací jak v mateřských školkách, školách, tak i v azylových domech a domovech pro seniory ve městech jako je Praha, Ostrava, Karviná, Havířov, Vyškov, Brno, Prostějov, Krnov, Rožnov p. Radhoštěm, Studénka, Bruntál, Třinec, apod.

CENA – v případě zájmu do začlenění zařízení do projektu, který je z podstatné části finančně dotován přímo výrobcem suspenze, kontaktujte našeho příslušného partnera, spolupracovníka, který Vám podá doplňující informace.

Zpět