Ceník nanonástřiků

Naše společnost nabízí více druhů nanosuspenzí:

  • SolarStucco Self-Cleaning TiO2 - suspenze pro drsné povrchy exteriérů
  • SolarStucco Self-Cleaning TiO2 - suspenze pro hladké povrchy exteriérů
  • Gens Nano Sterile TiO2 - antibakteriální a protiplísňové řešení pro interiéry
  • AgriHit Bio Cleaner - přírodní BIO suspenze pro interiéry
  • AgriHit Foliar Plant - BIO suspenze pro zemědělství
  • AgriHit Anti-pathogenic - BIO dezinfekce vzduchotechniky

Ceny vychází z odborného posouzení dané situace. Ne vždy a na všechny povrchy je nanosuspenze vhodná. Naše nanosuspenze pracují na principu fotokatalycké mineralizaci za přítomností lidským okem viditelným světlem, kdy se z nich po aplikaci stávají beznákladové, bezporuchové SAMOČISTIČKY VZDUCHU.

Vzhledem k tomu, že pro aplikaci využíváme nejmodernější elektrostatický aplikační přístroj, můžeme aplikovat nanosuspenzi velice rychle, efektivně a přímou fixaci zajišťujeme jediným nástřikem 3D efekt – 100% pokrytí.

Cena je stanovena individuálně pro každého klienta zvláště, přičemž základní cena bez slev za velikost zakázky, stavu povrchů určených pro aplikaci, vzdálenosti objektu, dostupnosti ploch, apod. se pohybuje od cca 250 Kč/m2.

V rámci každé zakázky provádíme ZDARMA předaplikační měření mikrobiální čistoty povrchů a ovzduší speciálním ATPmetrem Systému SURE (RLU).

Účinnost aplikace je možno si nechat ověřit nad rámec ověřovacích testů prováděných akreditovanou laboratoří za poplatek, který činí:

  • Ověření účinnosti po 6 a 12 měsících prostřednictvím AIRnano – 1.000 Kč/měření
  • Ověření účinnosti po 6 a 12 měsících prostřednictvím akreditované laboratoře za zvýhodněnou cenu (protokol akreditované laboratoře)

Ceník aplikací v bytech a osobních automobilech

Společnost AIRnano, s.r.o. zajišťuje aplikace antialergických a antiastmatických nanonástřiků v bytech a interiérech osobních automobilů, čímž vytváří optimální podmínky v ovzduší pro alergiky a astmatiky s dlouhodobými účinky.

Cena na vyžádání - viz kontakty

Garance - min. 2 roky

Doprava v rámci ČR - ZDARMA